اهداف و خدمات انجمن حمایت از معلولین ایرانی

کلیه خدماتی و کمک هائی که تاکنون به بیماران و معلولان در بریتانیا و ایران ارائه شده است از محل کمک های بشردوستانه  اشخاص نیکوکار می باشد. فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و هنری انجمن با همکاری، هم فکری و مشارکت ایرانیان و بدون کمک هیج دولتی  صورت می  گیرد. در این انجمن اعضاء و هئیت امناء به صورت داوطلبانه و رایگان در انجمن انجام وظیفه می کنند و مسئولیت انسانی خود عمل می کنند.


 
خدمات دهی انجمن فقط محدود به داخل بریتانیا و خارج از ایران نیست بلکه در حد امکان ما تلاش داریم که به ارایه خدمات درون نیز بپردازیم.

به طور خلاصه باید گفت که تلاش و کوشش ما بر این است که:

·        از طریق ارتباط مداوم با معلولان و اطلاع رسانی، بتوانیم آنان را از حقوق خود آگاه سازیم.

·   به معلولان کمک کنیم تا زندگی مستقل تری داشته باشند و از استقلال بیشتری برخوردار شوند. ما با ارایه مشاوره و ارایه خدمات لازم به آنها کمک می کنیم تا آزادنه تر تصمیم بگیرند.

 

·        برای شکستن دیوار جدایی معلولان از جامعه، یک مبارزه مستمر با حاشیه نشینی و انزوای آنها داشته باشیم.

 

در این راستا آشنا سازی و آگاه سازی ایرانیان با مشکلات و توانمندی های افراد معلول به عنوان یک واقعیت اجتماعی، انتقال تجربیات افراد دارای معلولیت به دیگر معلولان و پشتیبانی از خانواده های معلولان از اهداف مهم ماست.

دوستان و یاران گرامی

انجمن حمایت از معلولین ایرانی از سال های گذشته با مساعدت یاران نیکوکارمان و جمع آوری کمک مالی توانسته است به بخش  کودکان مبتلا به سرطان بیمارستان علی اصغر کمک نماید،...
Read more...
گزارشی از کنسرت شکیلا در لندن
یکشنبه دوم مارس کنسرتی با حضور بانو شکیلا در لوگان هال لندن با هدف حمایت از کودکان مبتلا به سرطان توسط انجمن حمایت از معلولین ایرانی برگزار شد.
Read more...

Annual Reports 2014

Go to top