گزارشی از کنسرت شکیلا در لندن

  یکشنبه دوم مارس کنسرتی با حضور بانو شکیلا در لوگان هال لندن با هدف حمایت از کودکان مبتلا به سرطان توسط انجمن حمایت از معلولین ایرانی برگزار شد.

  در ابتدا امید خلیلی ( گوینده برنامه بفرمائید شام) در صحنه حاضر شد و حاضرین را با صحبت های خویش به وجد آورد. سپس خانم ندا یکی از اعضاء انجمن به حضار خیرمقدم گفت و هدف انجمن حمایت از معلولین ایرانی را از این کنسرت که کمک به کودکان مبتلا به سرطان ایران است را بیان نمود. مجدداً آقای امید خلیلی بر صحنه حاضر شد و بعد از صحبت های گرم خود  بانو شکیلا را به روی صحنه دعوت نمود. با ورود خواننده محبوب بانو شکیلا به روی سن، حدود 900 نفر حاضر در کنسرت به پا خواستند و با کف زدن های ممتد او را استقبال کردند.

  ایشان از همدلی و همراهی شرکت کنندگان در این امر خیر و بشردوستانه تشکر کردند و سپس به مدت یک ساعت با صدای جاودانه خویش برنامه اجرا نمودند. بعد از 20 دقیقه آنتراکت مجدداً امید خلیلی بر روی صحنه آمد و بمدت 5 دقیقه با سخنان هیجان انگیز خویش به کنسرت شور و حالی داد و مجدداً از بانو شکیلا درخواست نمود تا به صحنه بیآیند. بانو شکیلا با صدای دلنشین خود شکوهی بی نظیر به کنسرت دادند در پایان از تمامی دست اندرکاران کنسرت بویژه آقای فرید انصاری بنیانگذار انجمن حمایت از معلولین ایرانی تشکر نمودند.  ساعت 10 شب با شور و حالی وصف ناپذیر کنسرت به پایان رسید و حضار شبی فراموش نشدنی را سپری نمودند. 

  انجمن حمایت از معلولین ایرانی ضمن سپاس از تمامی شرکت کنندگان در این کنسرت، صمیمانه از همبستگی آنان در جهت کمک به کودکان مبتلا به سرطان وطن عزیزمان قدردانی می نماید. آنان با حضور خود نشان دادند که هنوز انسانهای شریف و نیکوکاری هستند که به دیگران عشق می ورزند و قلب شان برای دیگر انسانها می تپد.

 

روابط عمومی انجمن حمایت از معلولین ایرانی

دوستان و یاران گرامی

انجمن حمایت از معلولین ایرانی از سال های گذشته با مساعدت یاران نیکوکارمان و جمع آوری کمک مالی توانسته است به بخش  کودکان مبتلا به سرطان بیمارستان علی اصغر کمک نماید،...
Read more...
گزارشی از کنسرت شکیلا در لندن
یکشنبه دوم مارس کنسرتی با حضور بانو شکیلا در لوگان هال لندن با هدف حمایت از کودکان مبتلا به سرطان توسط انجمن حمایت از معلولین ایرانی برگزار شد.
Read more...

Annual Reports 2014

Go to top